Laureline Paige i Słodkie przeznaczenie

Amerykańska pisarka powieściowa Laureline Paige jest pisarką, która napisała obecnie kolejną książką. Jest to powieść, która tak jak zazwyczaj u Laureline Paige ma miejsce jest romansem i to z wątkiem erotycznym. Książka Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 z www.taniaksiazka.pl jest kontynuacją serii, która została zapoczątkowana niedawno. Pierwszy tom powieści opowiadał o tym co fani uwielbiają w książkach Paige, czyli o miłości, która nigdy nie miała się wydarzyć. A jednak tak się właśnie stało!

Słodkie przeznaczenie

Przeznaczenie każdego człowieka jest inne. Jedni mogą spodziewać się samych sukcesów i laurów podczas gdy inni nie mogą liczyć na to samo. Życie różnych ludzi toczy się w rożny sposób, a bohaterowie książki Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 również musieli podążać własną ścieżką. Ich losy zostały naznaczone przez miłość, która nigdy nie powinna się wydarzyć. Dylan Locke jest już dorosłym facetem, nie tylko ma stabilną oraz dobrze płatną pracę, ale też syna, którego ma zamiar odwiedzić w Ameryce, gdzie mieszka. Nie wie jeszcze, że ta podróż będzie miała dla niego jeszcze inne skutki. Jakie? Pozna tam pewną dziewczynę, która nie tylko będzie od niego sporo młodsza, ale też będzie dla niego nie małym wyzwaniem. Nie jest ona bowiem nieśmiałą myszką, która nieśmiało zerka w jego kierunku, ale diablicą, która ma zamiar przeżyć z nim nie jedną wspaniałą noc. Ich relacja od tego momentu stanie się ognista, a ani on ani ona nie będą się hamować w swoich fantazjach. Co z tego wyniknie?

Słodkie przeznaczenie – ciąg dalszy


Można by powiedzieć, że książka Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 okaże się być niemałym zaskoczeniem dla wszystkich czytelników. Audrey oraz Dylan postanowią nie wznieść swój romans na nowy poziom, ale właściwie skończyć ze sobą. Dylan nie przestanie mieć wątpliwości co do wieku Audrey. Będzie więc chciał o niej zapomnieć mimo jego wysiłków, by to się stało nie będzie w stanie. Wielka Brytania nie ukoi jego tęsknoty za dziewczyną z Nowego Jorku. Audrey okaże się być dla niego kimś, za kim będzie tęsknił mimo nawału obowiązków. Audrey natomiast też nie będzie w stanie o nim zapomnieć. W końcu był on dla niej tym pierwszym, w którym się naprawdę zakochała. Dziewczyna kiedy zostanie sama nie będzie umiała pogodzić się z tą stratą. Teraz pozostaje jej tylko czekanie na to, aż Dylan postanowi do niej wrócić. Jednak czy to ma szansę się stać? Laureline Paige jak zawsze zaskakuje i zadziwia.