Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 od Laureline Paige

Laureline Paige jest pisarką, która nieustannie tworzy nowe treści dla czytelników w wieku młodzieżowym oraz dorosłym. Jej książki są tym co może cieszyć zmysły oraz wyobraźnie. Romana oraz erotyka to dwie rzeczy, których w książkach Paige nigdy nie brakuje. Jest ona dosadna i nie przebiera w środkach ekspresji. Kiedy chce przekazać jakąś historię robi to tak, by treść została jak najlepiej napisana. Czytelnik więc nie zostaje bez dopowiedzeń. Książka Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 od Laureline Paige jest najnowszym dziełem pisarki (https://www.taniaksiazka.pl/slodkie-przeznaczenie-niegrzeczny-duet-tom-2-laurelin-paige-p-1531448.html).

Niegrzeczny duet. Tom 2

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 to książka, która po raz kolejny pokazuje losy Audrey oraz Dylana tym razem jednak relacja tej dwójki nie będzie taka bliska jak wcześniej. Czemu? Ponieważ Dylan postanawia wyjechać. Chce, by to co stało się między nim a Audrey zostało sekretem. W końcu nie każdy jest w stanie pozytywnie zareagować na to, że starszy mężczyzna ma romans z młodszą od siebie kobietą. Audrey mogłaby być jego córką, a w dodatku od początku nie ukrywała swojego wieku. Mimo to między Audrey, a Dylanem uczucie ma nagle wygasnąć. Dylan uważa, że nie powinien być z kimś kto jest jeszcze taki młody, w końcu on sam jest już doświadczony przez życie i wie co mogą pomyśleć ludzie o jego kochance. Dylan wyjeżdża z Ameryki i zostawia Audrey samą jednak mimo, że nie ma jej przed oczami to jednak nie umie jej tak po prostu wymazać z serca. Dziewczyna jest dla niego dalej bardzo ważna. Czy powróci on do niej? Tego najlepiej dowiedzieć się z książki Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 napisanej przez Laureline Paige.

Kim jest Laureline Paige?


Laureline Pagie jest kobietą, która mimo, że wiele studiowała to jednak w pewnym momencie swojego życia miała znaczne problemy finansowe. Ratunkiem dla niej w tej sytuacji okazało się pisanie książek. Jej plan powiódł się z zaskakująco dobrym efektem. Kobieta w pierwszym miesiącu po publikacji doczekała się 20 000 sprzedanych egzemplarzy, a kolejne miesiące przyniosły tylko jeszcze większe sukcesy. Laureline Paige stała się po premierze kolejnych książek bestsellerką, a jej książki zaczęły być publikowane za granicą. W Polsce można znaleźć wszystkie książki autorki, a w tym także serię Niegrzeczny duet oraz drugo tom, czyli Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2. Książka będzie wielką atrakcją dla tych czytelników, którzy czytali już pierwszą część serii. Laureline Paige po raz kolejny udowadnia, że romans to jej specjalność.